Vööpõll Passion 90×55 cm

24.00  (sisaldab käibemaksu)

-65% taaskasutatud plastikust
-Oeko-Tex 100 standard
-Külgmised avad püksitaskutele ligi pääsemiseks

Tootekood: VS 13
Puhasta
Soovitud kogus:

Toote kirjeldus

Karlowsky tootevalikusse on lisandunud jätkusuutlik vööpõll. See vööpõll vastab mitmele jätkusuutlikkuse standardile nagu Global Recycled Standard, Green Button ja Oeko-Tex 100 Standard.

See moodne ja jätkusuutlik naturaalses stiilis põll on valmistatud 65% ulatuses taaskasutatud plastikust.

Lisainfo põlle kohta

Klassikaliste põllerihmade asemel on see põll valmistatud kontrastsetest nööridest, mis täiendavad loomulikku välimust.

Funktsionaalsed külje “taskud” või avad, mis hõlbustavad juurdepääsu Sinu püksitaskutele. Taskul on lisadetailina kontrastsed õmblused.

Mõõdud: 90 x 55 cm (laius x pikkus).

Materjal: 65% polüester (taaskasutatud), 35% puuvill, tihedus 215 g/m², toimne kude. See jätkusuutlik materjal on värvikindel ja seda on lihtne hooldada.

Lisaks on ka samas stiilis rinnapõll! Vaata siia

Toote värvivalik:

Värvid, mida ei saa meie e-poest tellida, on tellitavad, kui võtate meiega eraldi ühendust info@corpowear.com.

Jätkusuutlikkuse vastavusstandardid

Ülemaailmne ringlussevõetud standard (GRS)

Sellel tootel on GRS-sertifikaat. See sisaldab 65% GRS-i taaskasutatud polüestrit ning on toodetud keskkonna- ja sotsiaalselt vastutustundlikul viisil. (Sertifitseeritud kontrolliliidu poolt, CU 1091876).

Roheline nupp

See toode on sertifitseeritud vastavalt rohelise nupu sertifikaadi märgisele. See tähendab: kõrged sotsiaalsed ja ökoloogilised standardid. Kokku tuleb täita 46 ranget sotsiaalset keskkonnastandardit. Kontrolli teostavad sõltumatud audiitorid ja auditeerib riik. (Sertifitseeritud kontrolliliidu poolt, CU 1091876).

OEKO-TEX® STANDARD 100

Seda toodet on testitud kahjulike ainete suhtes ja see on sertifitseeritud vastavalt OEKO-TEX® STANDARD 100. (Hohensteini sertifikaat, S22-3027).

Brändist lähemalt
Karlowsky on üle 130 aasta tegutsenud Saksa pereettevõtte. Nende eesmärk on pakkuda innovaatilisi ja kvaliteetseid tööriideid HoReCa, meditsiini ja tervishoiu valdkonnale. Karlowsky puhul on kindel, et leiad endale ägedad ja stiilsed töörõivad! Täielikku tootekataloogi vaata SIIT.

Lisainfo

Kaal -0.008 kg
Mõõtmed 400 × 270 × 20 cm
Värv

Kategooria

Valdkond

Country

Brand