Teenused

 

MASINTIKKIMINE:

Tikkimist kasutatakse sümboolika, logode ja tekstide kandmiseks toodetele. Lisaks kasutatakse tikkimist embleemide valmistamiseks. Tikand/embleem tootel on vastupidav ja ilus.

Protsess: Logost tikandi saamiseks koostatakse nn. tikkimisprogramm, mis määrab ära tikandi pistete arvu, mis kulub soovitud logo tikkimiseks. Pistete arv on alus hinnapakkumise tegemisel.

Hind: Hinnapakkumise tegemiseks vajame kujutist, mida soovite tikkida, ja orienteeruvaid logo mõõtmeid, mida soovite tootel näha.

 

LOGODE TRÜKKIMINE:

Trükke teostame kahel erineval tehnoloogial: siiditrükk või transfer- ehk kuumpresstrükk. Tehnoloogia valik oleneb trükitavast tootest. Kuumpresstrükiga ei saa teha siidist, fliisist ja õhukesest polüestrist materjale.

Protsess: Trüki jaoks vajame CDR, AI või PDF ehk vektorfaili. Erifontide puhul on vajalik ka fondi kujundusfail TTF formaadis. Trükitehnoloogiaga
on võimalik kanda tootele keerukaid logosid väikses formaadis, mida tikkimine ei võimalda.

Hind: Trüki hind tootel sõltub tellitavast kogusest ja muudest faktoritest. Täpsema hinnastamise teeme päringu peale. Hinnakiri on orienteeruv.

 

OHUTU TÖÖKESKKONNA LOOMINE:

Turvalisem töökeskkond on nii töötajate kui ka tööandjate huvides kasulik ja kasumlik ning sünnib mõlema osapoole koostöös. Kunagi ei ole liiga vara sellega alustada või jätkata ning iga läbimõeldud samm ohutuma töökeskkonna nimel on tark investeering.

Riskianalüüs
Hea töökeskkonna riskianalüüs aitab luua ühtse ja toimiva süsteemi töötervishoiu ja tööohutuse haldamiseks

Töökeskkonnaspetsialisti teenus
Pakume teenusena võimalust palgata oma ettevõttesse pädev ohutusala insener — töökeskkonnaspetsialist

Töökeskkonna mõõdistamised
Viime läbi töökeskkonna mõõdistusi

Ohutu töökeskkonna teenuseid pakub CorpoWear’i hea partner RISICO OÜ

Lisaks saab meilt tellida veel:

  • Ohutuskleebiseid ja -tahvleid
  • Eritellimusel tööriideid

Lisainfo:

Võtke meiega julgesti ühendust – usume, et suudame pakkuda Teile parima lahenduse parima hinnaga!