Meist

 

Alustasime 2010. aastal Tartus Kindakeskuse nime alt töökinnaste müügiga.

Tänaseks on meist saanud Corpowear  – üks suurimaid isikukaitsevahendite müüjaid Eestis. Me pakume kliendile pea kõike, alates kinnastest, lõpetades tööriiete ja väljastusautomaatidega ning meie tooteportfell aina kasvab.

Varasemalt teenindasime vaid eraettevõtteid, kuid nüüdseks oleme pööranud näo ka jaekliendi poole. Meie e-poest saadetakse päevas välja tuhandeid tooteid. Meil on esinduspoed Tartus ja Tallinnas ning lisaks oleme laienenud Eesti lähinaabrite, Soome ja Läti turgudele.

Meie DNAsse on algusest peale sisse kirjutatud kliendikesksus. See tähendab, et me oleme alati näoga kliendi poole. Proovime leida igale kliendile parima lahenduse, olgu tegu suurtööstuse või väikefirmaga – meie aitame hädast välja! Kui kliendil on mure või tahab ta meilt lihtsalt nõu küsida, vastame talle paari tunni jooksul.

Meie eesmärk on olla kiire ja paindlik. Me ei tegutse küll tavapärases start-up valdkonnas, kuid meie mõtteviis on väga idufirmalik. Me mõtleme kiiresti, tegutseme kiiresti ja kasvame kiiresti. Võib olla sel põhjusel on Äripäev valinud meid kolmel aastal järjest Gasellide ehk kõige hoogsamalt kasvavate firmade sekka.

Me tegutseme selle nimel, et meie kliendid tunneksid end turvaliselt ja oleksid töökohal hoitud. Sellepärast pakume ainult väga kvaliteetseid isikukaitsevahendeid ja töörõivaid. Seda aitab tagada meie suur ja usaldusväärne koostööpartnerite ring. Tänu väga headele tarnesuhetele suudame hankida kliendile vajaminevat ka keerulisel ajal.

Me oleme ausad ja läbipaistvad. Meie jaoks on oluline, et elutähtis kaup oleks kõigile kättesaadav – sellepärast tagasime ka koroonakriisi ajal isikukaitsevahenditele mõistliku hinna.

Corpowear väärtustab keskkonda ja rohelist mõtlemist. Me nuputame pidevalt, kuidas rohepööre poleks ainult ilus sõnakõlks, vaid kannaks endas konkreetset tegevusplaani ja reaalseid samme. Ökoloogiline jalajälg peab vähenema päriselus, mitte paberil – ja mida meie selle jaoks teinud oleme? Meil on kasutuses Pack From Nature komposteeritavad pakendid ja lisaks kasutame kileteibi asemel paberteipi. Väldime ebavajalikku täitematerjali ja ülepakendamist. Taaskasutame meieni jõudvaid pappkaste kuni võimalik – seega ära pane pahaks, kui kaup jõuab Sinuni veidi eakamas pappkastis. Kui tellimused on hoolsalt komplekteeritud, veab DPD need süsinikuneutraalselt kohale. Lisaks komplekteerimisele annab ka kontor oma panuse: sorteerime prügi, säästame elektrit ja vett. Kõik meie armsad tiimiliikmed annavad loomulikult oma panuse taaskasutamisse ka eraelus, olgu selleks riided, mööbel või midagi muud.

 

Corpoweari tegemistega saad lähemalt tutvuda meie LinkedIn profiilil, Facebookis ja Instagramis.

LinkedInist leiad muuseas ka mitmed põnevad intervjuud, mida meie tegevjuht Taavi Sepp on viimastel aastatel andnud.

Kliki lingil:

LinkedIn

Facebook

Instagram

 

Pakkumise saamiseks võta julgesti ühendust meie müügijuhtidega:

Jan Jaanimäe / jan@corpowear.com / +372 5333 2331

Jaanus Kunts / jaanus@corpowear.com / +372 5814 9566

Maarja Sepp / maarja@corpowear.com /+372 5341 3473

Marja Silm / marja@corpowear.com / +372 5344 9162

 

Müügiesindaja Lätis (LV, ENG, RUS)

Ligita Kviese / ligita@corpowear.com / +371 2002 2010

 

Müügiesindaja Soomes (FIN, EST, ENG)

Kristi Laur / kristi@corpowear.com / +358 408 443 001

 

Muud kontaktid leiad “Kontakt” lehelt, klikkides SIIA.