Ostuinfo

Üld- ja ostutingimused

Veebipoe CorpoWear.com (edaspidi Veebipood) omanik on OÜ Corpowear (registrikood 11916096), asukohaga Turu 41, Tartu.

Juhul kui Te ei leia endale sobivat kaupa Veebipoest pöörduge meie müügijuhtide poole, kes võimalusel tellivad Teile vajaliku kauba või aitavad Teid sobiva toote leidmisel. Võite kirjutada info@corpowear.com ja Teiega võetakse ühendust.

Tellimustega seotud info
orders@corpowear.com

+372 5880 4787

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.

Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Kõik hinnad on kuvatud eurodes ja Veebipoe hinnad on kuvatud käibemaksuga.

Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest. Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel. Pakume Eestis, Soomes ja Lätis transporti kulleriga või pakiautomaati kliendi jaoks tasuta.

Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil. Veebipoes toimub arveldamine eurodes. Mugavaks maksete tegemiseks pakume võimalust tasuda ostude eest veebipoes pangalingi, maksekaardiga või ülekandega.

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Veebipoes tehtud tellimusi käsitletakse tööpäeviti kella 8.30st kuni 17.00ni. Vormistades tellimus pärast tööpäeva lõppu, nädalavahetusel või riigipühal võetakse tellimus käsitlusse järgneval tööpäeval.

Kui arve on tasutud, pannakse kaup teele 1-7 tööpäeva jooksul Teie valitud transpordiviisil. Kui arve pole tasutud 7 päeva jooksul siis Veebipoe tellimus tühistatakse.

Kõiki kaupu ja koguseid ei pruugi kohe kohapeal olemas olla, vaid on tellitavad ja üldjuhul jõuavad kliendini siiski 4-7 tööpäeva jooksul. Kauba laoseisu ning tarneaja kohta saate küsida infot telefonil 5557 0111.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel, pakutakse võimalust soovitud kaup Teile tellida (tuuakse välja eeldatav tarneaeg), soovi korral valida samaväärse kauba vahel või tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

 

Kohaletoimetamine

Kauba kohale toimetamine toimub kulleriga või pakiautomaati.

Kliendil on võimalik ise kaubale järele tulla meie kauplustesse E-R 8.30-17.00 aadressil Turu 41, Tartu või Laki 4, Tallinn.

Kui Te soovite kaupa kätte saada kauplusest, siis komplekteerime selle 1-3 tööpäevaga. Kui soovite kaupa kindlasti samal päeval kätte saada, siis küsige üle toodete laoseis kaupluses helistades, kasutades vestluse võimalust veebilehel või meili teel.

Kui Teie tellimus on väljastamiseks valmis, teavitame Teid e-posti teel või helistades. Tellimuse kätte saamiseks palume Teil kaasa võtta isikut tõendav dokument (ID-kaart, juhiluba, pass). Kui soovite, et Teie tellimuse saaks kätte kolmas isik, palun andke meile sellest teada e-posti teel või tellimuses märkuste lahtris.
NB! Kaubale on võimalik järgi tulla 90 päeva jooksul alates teavitamisest. Kui selle perioodi jooksul kaubale järgi ei tulda, tühistame tellimuse ning ostusummat ei tagastata.

Kaupu toimetatakse kohale Euroopa piires.

Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures. Eesti sisene transport on tasuta. Eesti sisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 2-7 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest. Väljaspool Eestist toimub kohaletoimetamine 14 kalendripäeva jooksul. Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul.

PANE TÄHELE: Palun suuna meilt ostetud toote pakend ja saatmispakend ringlusesse ning vii need kindlasti pakendikonteinerisse. Lähima avaliku pakendite tagastuskoha leiad lehelt kuhuviia.ee.

 

Taganemisõigus

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus veebipoes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes. Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus keelduda kauba tagasi ostmisest. Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus e-posti aadressile store@corpowear.com hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga toode). Ostja peab kauba tagastama 14 päeva jooksul alates kauba kätte saamise hetkest. Kui tagastatav kaup jõuab müüjani hiljem, kui 14 päeva jooksul, peab ostja esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul andnud kauba üle vedajale. Veebipood tagastab ostjale ostusumma peale tagastatava kauba hindamist viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul arvates kauba jõudmisest müüja lattu või poodi. Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu aluseks olevad tooted tagasi saanud.

Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

 

Pretensiooni esitamise õigus

Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. Sellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et tegemist on tootmisdefektiga. Vastava eelduse ümberlükkamine on Veebipoe kohustus. Peale kuue kuu möödumist kandub tootmisdefekti tõendamise kohustus üle ostjale. Ostjal on õigus puuduse avastamise hetkest hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole pöörduda, saates e-kirja aadressile store@corpowear.com või helistada telefonil: 5557 0111. Sealjuures tuleb toote kasutamine peale puuduse avastamist lõpetada.

Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale. Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud. Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

 

Isikuandmete töötlemine

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks.

Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.

Isikuandmete töötlemise kohta loe lähemalt SIIT.

 

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile store@corpowear.com või helistada telefonil: 5557 0111.

Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahendada vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta. Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.

 

Kinnitades tellimuse CorpoWear.com veebipoes olete nõustunud Corpowear OÜ müügitingimustega.