Ostuinfo

Üld- ja ostutingimused

Veebipoe CorpoWear.ee (edaspidi Veebipood) omanik on OÜ Corpowear (registrikood 11916096), asukohaga Turu 41, Tartu.

Juhul kui Te ei leia endale sobivat kaupa Veebipoest pöörduge meie müügijuhtide poole, kes võimalusel tellivad Teile vajaliku kauba või aitavad Teid sobiva toote leidmisel. Võite kirjutada info@corpowear.com ja Teiega võetakse ühendust.

Tellimustega seotud info
orders@corpowear.com

+372 5880 4787

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.

Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Kõik hinnad on kuvatud eurodes ja Veebipoe hinnad on kuvatud ilma käibemaksuta.

Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest. Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel. Hetkel pakkumine Eesti sisest transporti kulleriga või pakiautomaati kliendi jaoks tasuta.

Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi/soovikorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil. Veebipoes toimub arveldamine eurodes. Mugavaks maksete tegemiseks pakume võimalust tasuda ostude eest veebipoes pangalingiga või arve alusel, kohapeal on võimalik tasuda nii sularahas kui ka kaardiga.

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Veebipoes tehtud tellimusi käsitletakse tööpäeviti kella 8.30st kuni 17.00ni. Vormistades tellimus pärast tööpäeva lõppu, nädalavahetusel või riigipühal võetakse tellimus käsitlusse järgneval tööpäeval.

Kui arve on tasutud, pannakse kaup teele 1-7 tööpäeva jooksul Teie valitud transpordiviisil. Kui arve pole tasutud 7 päeva jooksul siis Veebipoe tellimus tühistatakse.

Kõiki kaupu ja koguseid ei pruugi kohe kohapeal olemas olla, vaid on tellitavad ja üldjuhul jõuavad kliendini siiski 4-7 tööpäeva jooksul. Kauba laoseisu ning tarneaja kohta saate küsida infot telefonil 5557 0111.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel, pakutakse võimalust soovitud kaup Teile tellida (tuuakse välja eeldatav tarneaeg), soovi korral valida samaväärse kauba vahel või tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

 

Kohaletoimetamine

Kauba kohale toimetamine toimub kulleriga või pakiautomaati.

Kliendil on võimalik ise kaubale järele tulla meie kauplusesse E-R 8.30-17.00 aadressil Turu 41, Tartu.

Kui Te soovite kaupa kätte saada kauplusest, siis komplekteerime selle 1-3 tööpäevaga. Kui soovite  kaupa kindlasti samal päeval kätte saada, siis küsige üle toodete laoseis kaupluses, kas helistades, kasutades vestluse võimalust veebilehel või meili teel.

Kui Teie tellimus on väljastamiseks valmis, teavitame Teid e-posti teel või helistades. Tellimuse kätte saamiseks palume Teil kaasa võtta isikut tõendav dokument (ID-kaart, juhiluba, pass). Kui soovite, et Teie tellimuse saaks kätte kolmas isik, palun andke meile sellest teada e-posti teel või tellimuses märkuste lahtris.

Kaupu toimetatakse kohale Euroopa piires.

Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures. Hetkel pakume Eestisisest transporti tasuta. Eesti sisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 2-7 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest. Väljaspool Eestist toimub kohaletoimetamine 14 kalendripäeva jooksul. Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul.

 

Taganemisõigus

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus veebipoes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes. Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele. Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus e-posti aadressile store@corpowear.com hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi). Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale. Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.

Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem. Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.

Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

 

Pretensiooni esitamise õigus

Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. Sellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Veebipoe kohustus. Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile store@corpowear.com või helistada telefonil: 5557 0111.

Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale. Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud. Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

 

Isikuandmete töötlemine

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks.

Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.

Isikuandmete töötlemise kohta loe lähemalt SIIT.

 

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile store@corpowear.com või helistada telefonil: 5557 0111.

Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta. Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.

 

Kinnitades tellimuse CorpoWear.ee veebipoes olete nõustunud Corpowear OÜ müügitingimustega.