KKK

Siit leiad vastused enimlevinud küsimustele, et Sinu ostuprotsess oleks võimalikult lihtne ja muretu. Juhul, kui sa siit vastust ei leia, helista julgelt või kirjuta allolevasse vestlusaknasse. Oleme alati abiks!

1. Kas me müüme ka eraisikutele?

Jah, kõik on teretulnud!

2. Kui pikk on tarneaeg?

Eeldusel, et toode on meie laos või kaupluses kohe olemas, on tarneaeg üldiselt 1-3 tööpäeva. Komplekteerime enamiku tellimusi samal päeval ja transpordifirma toimetab omalt poolt paki kohale 1-2 päevaga. Juhul, kui toodet ei ole laos või on mõni muu mure, miks tellimuse tarne võib viibida, anname sellest esimesel võimalusel teada.

3. Kuidas saab tellimusele ise järgi tulla?

Ise saab järgi tulla meie kauplustesse: Tallinnas Laki 4 või Tartus Turu 41. Kauplused on avatud E-R 8.30-17.00. Kui valid tellimust esitades ise järgi tulemise, siis oota palun, kuni kaupluse töötaja teavitab sind, et tooted on poes olemas ja Sinu jaoks kokku pandud. Teavitatakse üldiselt helistades, kui klienti kätte ei õnnestu saada, siis saadame ka meili.

4. Mida tähendab toote juures märge “saadaval tellimisel”?

Toote juures on märge “laos” või “saadaval tellimisel”. Viimane tähendab, et toodet ei ole meil kohe laos. Tellime toote spetsiaalselt Sinu jaoks. Tarneaeg varieerub, olenevalt tootest, paarist tööpäevast 2-3 nädalani. Kui soovid tarneaja kohta täpsemat infot, helista meile või kasuta vestlusakent. Juhul, kui sinu tellimuses on mõni selline toode, anname me sellest kindlasti ka ise teada ja täpsustame tarneaja.

5. Kuidas ülekandega maksta?

Kui oled kassas makseviisiks valinud pangaülekande, tuleb tellimuse eest tasuda ettemaksuarve alusel. See tuleb Sulle peale tellimuse esitamist meilile nimega “tellimuse kinnitus”. Seal on vajalikud rekvisiidid ülekande sooritamiseks. Ära unusta selgitusse märkida tellimuse numbrit! PDF-arve saadame peale kauba laost väljastamist. 

6. Kas e-arvega on võimalik maksta?

Jah, muidugi on. Ettevõtetele ja riigiasutustele saame tellitud kauba eest e-arve esitada.

Kui soovid ostu mugavalt e-poest sooritada, vali ülekande viisiks pangaülekanne ning pane vajalik info e-arve saatmiseks tellimuse märkuste lahtrisse.

Teine variant on meili või telefoni teel ühendust võtta mõne meie müügiesindajaga. Leiad nad lihtsalt, vajutades SIIA.

7. Mida teha, kui toode või kaup ei sobinud?

Võta meiega ühendust ja lepime kokku, kuidas Sul kõige mugavam tagastada on. Kui oleme kauba kätte saanud ja üle kontrollinud, teeme tagasimakse. Tagasikande teeme hiljemalt 14 päeva jooksul, kuid enamasti paari tööpäeva jooksul.

8. Mu ettevõttel on hinnapakkumine, kuidas ma saan e-poest tellida?

Tee e-poest tellimus tavapäraselt, valides makseviisiks “pangaülekanne”. Jäta tellimus tasumata ja saadame Sulle arve, mis vastab hinnapakkumisele.

9. Kas saab teha kasutajakontot, et näha tellimuste ajalugu?

Väga hea küsimus! Kahjuks seda võimalust meie veebipoes veel ei ole, kuid see on meie tulevikuplaanides kirjas.

10. Ma ei leia sobivat suurust/toodet

Juhul kui toote kirjelduses ei ole suurustabelit või sinule sobivat suurust ei ole veebipoes valikus, helista või kirjuta allolevasse vestlusaknasse ning aitame Sulle kiirelt parima lahenduse leida. Juhime ka tähelepanu, et meie tootevalik on palju suurem, kui e-poes nähtav, seega sobiva toote puudumisel ära karda meie müügihalduritega ühendust võtta. Kontaktid leiad SIIT. 

Täpsema ostuinfo leiad “Ostuinfo” lehelt, klikkides SIIA.