Põll PASSION 70×85 cm

22.50  (sisaldab käibemaksu)

-65% taaskasutatud plastikust
-Oeko-Tex 100 standard
-Tugevdatud lai kaelarihm mugavuseks
-Väike rinnatasku

Tootekood: LS 40
Puhasta
Soovitud kogus:

Toote kirjeldus

Meie Karlowsky tootevalikusse on lisandunud jätkusuutlik põll. See rinnapõll vastab mitmele jätkusuutlikkuse standardile nagu Global Recycled Standard, Green Button ja Oeko-Tex 100 Standard.

Moodsas ja loomulikus stiilis põll on valmistatud 65% taaskasutatud plastikust.

Lisainfo põlle kohta

Klassikaliste põllerihmade asemel on selle põlle lahenduseks kontrastset värvi nöörid, mis täiendavad loomulikku välimust. Kaelarihm on kaetud tugevdatud kangaga, et tagada kandjale mugavus.
Rinna kõrgusel väiksem tasku pliiatsite, pintsettide jms kandmiseks. Lisadetailina on taskul kontrastsed õmblused.

Mõõdud: 70 x 85 cm (laius x pikkus).
Materjal: 65% polüester (taaskasutatud), 35% puuvill, tihedus 215 g/m², toimse koe. See jätkusuutlik materjal on värvikindel ja seda on lihtne hooldada.

Samas stiilis on ka vööpõll! Vaata siia.

Toote värvivalik:

Värvid, mida ei saa meie e-poest tellida, on tellitavad, kui võtate meiega eraldi ühendust info@corpowear.com.

Jätkusuutlikkuse vastavusstandardid

Ülemaailmne ringlussevõetud standard (GRS)

Sellel tootel on GRS-sertifikaat. See sisaldab 65% GRS-i taaskasutatud polüestrit ning on toodetud keskkonna- ja sotsiaalselt vastutustundlikul viisil. (Sertifitseeritud kontrolliliidu poolt, CU 1091876).

Roheline nupp

See toode on sertifitseeritud vastavalt rohelise nupu sertifikaadi märgisele. See tähendab: kõrged sotsiaalsed ja ökoloogilised standardid. Kokku tuleb täita 46 ranget sotsiaalset keskkonnastandardit. Kontrolli teostavad sõltumatud audiitorid ja auditeerib riik. (Sertifitseeritud kontrolliliidu poolt, CU 1091876).

OEKO-TEX® STANDARD 100

Seda toodet on testitud kahjulike ainete suhtes ja see on sertifitseeritud vastavalt OEKO-TEX® STANDARD 100. (Hohensteini sertifikaat, S22-3027).

Brändist lähemalt
Karlowsky on üle 130 aasta tegutsenud Saksa pereettevõtte. Nende eesmärk on pakkuda innovaatilisi ja kvaliteetseid tööriideid HoReCa, meditsiini ja tervishoiu valdkonnale. Karlowsky puhul on kindel, et leiad endale ägedad ja stiilsed töörõivad! Täielikku tootekataloogi vaata SIIT.

Lisainfo

Kaal -
Mõõtmed 400 × 270 × 20 cm
Värv

Kategooria

Valdkond

,