Kõrvaklapid ISOtunes Sport ADVANCE

138.00  (sisaldab käibemaksu)

-Taktikaline helikontroll
-Juhtmevaba kuulmiskaitse
-Kuni 10 tundi kestev aku
-Stabiilse taustamüra isoleerimine telefonikõnede ajal
-9-meetrise ulatusega Bluetooth 5.0
-Kvaliteetne aptX™ heli
-IP67
-SafeMax™ tehnoloogia piirab helitugevust 85 dB-ni.
-12-kuune garantii

Tootekood: IT-36

Laos

Soovitud kogus:

Toote kirjeldus

Ohutus, keskendumine ja kaitse terve päeva jooksul

ISOtunes on loonud spetsiaalse SPORT sarja jahimeeste ja laskurite jaoks. Püssilaskude tekitatud müratase ulatub enamasti 150-170 detsibellini. Võrdluseks, mootorsae müratase on umbes 110 dB ja korralik rokk-kontsert tekitab lausa 140 dB tugevuse müra. Kuna püssilask tekitab väga tugeva äkkmüra kõrva lähedal, siis on mõistetav, miks spetsiaalse kuulmiskaitse kasutamine sellises olukorras on ülimalt oluline. 

ADVANCE on esimene omataoline taktikaline kõrvasisene kuulmiskaitse, mis pakub teadlikkust ümbritsevast ja summutab aktiivselt püssilaskudest tekkivat müra. ADVANCE on tõeliselt mugav ja üllatavalt kerge ning sobib suurepäraselt tulirelvade entusiastile, kes soovib uue põlvkonna kuulmiskaitset.

Tänu 23,25-grammisele kaalule Sa ei tunnegi, et kasutad kuulmiskaitset. Nüüd saad tegutseta takistuste ja ebamugavustundeta.

ISOtunes SPORT kuulmiskaitsed jahimeestele ja laskuritele

 

Miks valida ISOtunes Sport ADVANCE kuulmiskaitsed?

Sport ADVANCE aitab Sinul ümbritseva keskkonnaga kursis olla. ADVANCE kuulmiskaitse kõrvaklapid pakuvad loomulikku kõlavat suhtlust, kaitstes Sind samal ajal valju müra eest. Tactical Sound Control™ tehnoloogia parandab Sinu kuulmist 8 korda ning rakendab samal ajal tugeva äkkmüra vastase kaitse vähem kui 2 millisekundi jooksul. SafeMax™ tehnoloogia piirab helitugevust kuni 85 dB, nii et kuulmine on kogu päeva kaitstud.

Lisaks sellele on kuulmiskaitsel koodeki toega kvaliteetne aptX™ heli ja müra isoleeriv mikrofon arusaadava suhtluse tagamiseks kärarikastes kohtades. Testitud mürasummutus 26 NRR (33 SNR), vastab ANSI s3.19-1974 nõuetele.

Kõrvaklappidel on mugav juhtpaneel, kust klappe siss-välja lülitada ning paneelilt saab muuta nii tavalist helitugevust kui ka taktikalise helikontrolli tugevust.

Mahukas laetav aku tagab kuni 10-tunnise ühenduse mis tahes seadmega. Automaatne väljalülitamine toimub 2 tunni pärast, et Bluetooth-ühenduse puudumise korral akut säästa. Bluetooth 5.0 ühendab ja topeltühendab seadmeid kuni 9+ meetri raadiuses.

Tolmu-, vee- ja higikindlus vastab standardile IP67.

Isotunes Sport ADVANCE on varustatud 4 paari vahetatavate TRILOGY™ kõrvapatjadega, ühe paari kolmekordse äärikuga kõrvatroppidega, micro USB laadimiskaabliga ning hoiukarbiga, et ükski vajalik osa kaduma ei läheks.

OLULINE — KÕRVAPATJADE KASUTUSJUHIS

TRILOGY™ kõrvapadjad on kaasas kõigi ISOtunesi kõrvaklappidega. Toote kätte saamisel proovi iga kõrvapadja suurust, et veenduda selle mugavuses ja sobivuses. Parima kuulmiskaitse tagamiseks järgi allolevaid juhiseid:

1. Kontrolli kõrvapatju enne iga kasutamist, et need poleks kahjustunud või deformeerunud. Terved kõrvapadjad on nõuetekohase kuulmiskaitse jaoks erakordselt olulised.

2. Veendu, et kõrvapadjad oleks kindlalt ISOtunesi toote külge kinnitatud.

3. Pane kõrvapadjad kõrva ja veendu, et need on paigaldatud, kohandatud ja hooldatud tootja juhiste kohaselt, mis on kirjas tootega kaasasolevas kasutusjuhendis.

 

LOE TÄPSEMALT ISOTUNES SPORT ADVANCE OMADUSTE KOHTA SIIT:

 

Tactical Sound Control™ 

Patenteeritud tehnoloogia, mis võimendab soovitud helisid nende loomulikust helitugevusest kuni 8 korda ja rakendab samal ajal kahjuliku püssilaskudest tekkiva müra vastase kaitse vähem kui 2 millisekundi jooksul. Laskurid soovivad üldiselt olla kursis ümbruses toimuvaga ning taktikalise helikontrolli funktsionaalsusega kuulmiskaitsed võimaldavad saavutada just seda – olukorrateadlikkus ja kuulmise kaitse samal ajal.

 

BLUETOOTH® tehnoloogia 

ISOtunes® kasutab uusimat Bluetooth® tehnoloogiat, et saaksite kuulmiskaitse kasutamisest parima võimaliku kogemuse. Meie Bluetoothi kuulmiskaitsevahendid ühilduvad kergesti teie lemmikseadmetega ning seda olenemata teie elustiilist.

• Puutevaba helistamine

• DualConnect: ühendage mõlemad seadmed ühte seadmesse

• Häälkäsklus on aktiveeritud

• Toetab iOS-i akukestvuse näidikut

• Juhtmevaba leviala on üle 9 meetri

 

Müra vähendamise reiting (NRR) / signaali-müra suhe (SNR)

NRR on kuulmiskaitse nõrgendamise standard kogu Põhja-Ameerikas ja signaali-müra suhe (SNR) on ELi standard. Reitingu number tähistab summutamise määra ja see on detsibellides. Näiteks kui kuulmiskaitse seadmel on NRR väärtus 31, tähendab see seda, et see suudab vähendada mürataset 31 dB võrra. Mida kõrgem on reiting märgisel, seda tõhusam on seade müraga kokkupuute vähendamisel. 

 

Tõestatud vastupidavus – Vastupidavuse reiting

Teie töökeskkond võib muutuda mustaks ning teie kõrvaklapid peavad mustust tekitavatele teguritele vastu pidama. ISOtunes tooted on kujundatud nii, et need vastaksid kõige rangematele kasutusstandarditele teie töötoas, hoovis, töökohal ja mujal. IP tuleneb ingliskeelsest sõnapaarist Ingress Protection, mis tähistab Rahvusvahelise Elektrotehnika Komisjoni (IEC) poolt juurutatud standardit. Standardi eesmärk on pakkuda täpset infot seadmete vee- ja tolmukindluse kohta. IP-koodi esimene number märgib seadme tolmu- ja mustuskindlust (reiting 0–6). IP-koodi teine number tähistab seadme veekindlust (reiting 0-8). Reiting X tähendab, et seadet pole selles kategoorias testitud. ISOtunes PRO Aware vastupidavuse reiting on IP67.

 

Müra isoleeriv mikrofon 

Vaigistage maailm… isegi rääkides 

Üks Bluetoothi kõrvaklappide parimaid eeliseid on see, et te saate kergesti telefonist helistada ja kõnesid vastu võtta, ilma käsi kasutamata. Kuid kas teie praegused Bluetoothi kõrvaklapid summutavad ümbrusest tulenevat müra, et luua teises otsas olevale kuulajale müravaba ja selge heli? ISOtunes® teeb seda. Meie sisseehitatud mikrofonid sisaldavad müra ja kaja summutamise tehnoloogiat, et blokeerida püsivat müra nagu niidukite, puhurite, ventilaatorite, traktorite, mootorite, masinate jms müra, et te saaksite produktiivsust suurendada, vastates kõnedele mürarikkas keskkonnas. See aitab mõlemas otsas olevatel kuulajatel kuulda üksteise häält, MITTE neid ümbritsevat keskkonda.

 

SAFEMAX tehnoloogia 

ISOtunes® on pühendunud teie kuulmise kaitsmisele ja säilitamisele 

Enam kui 25 miljonit ameeriklast kogevad mürast tingitud kuulmislangust ning ka eurooplaste seas on kuulmiskahjustus üks enamlevinud kutsehaiguseid. Paljud nendest on liigse müraga kokku puutunud tööl või vaba aja tegevustel. Meie eesmärgiks on seda arvu mitte suurendada, seega võtsime kasutusele meetmed tagamaks, et seda ei juhtu. ISOtunes® SafeMax™-i tehnoloogia tagab, et meie tooted ei kahjusta teie kuulmist, isegi kui helitugevus on põhjas kogu akukestvuse ajal. Sellepärast piiravad meie kõrvaklapid helitugevust 79 detsibellini (EN 352 toodete puhul), olles seega kooskõlas OSHA ja NIOSHi standarditega. ISOtunes® on pühendunud isiklikule ohutusele. Anname oma panuse, et meie kõrvaklapid kaitseksid teie kõrvu tugeva välismüra eest ning et teie kuulmine säiliks veel aastaid.

 

Tutvu ka teiste ISOtunes kuulmiskaitsetega: 

ISOtunes FREE 2.0 EN352

ISOtunes PRO 2.0 EN352

ISOtunes LINK AWARE EN352

ISOtunes SPORT DEFY SLIM BASIC

ISOtunes SPORT PRO AWARE EN352

 

TOOTEVÕRDLUS

Lisainfo

Kaal 0.0235 kg
Brand

Kategooria

Tootetüüp

Omadus

, ,

Country