Kõrvaklapid ISOtunes Free 2.0 EN352

118.00  (sisaldab käibemaksu)

-Juhtmevaba kuulmiskaitse
-Kogu päeva kestev aku
-Kvaliteetne heli
-Mugavad klapid
-IP45
-Bluetooth 5.2
-Siri/Google Voice tugi
-Stabiilse taustamüra isoleerimine telefonikõnede ajal
-Mürasummutuse tase 25 NRR / 31 SNR
-SafeMax™ tehnoloogia piirab helitugevust 79 dB-ni
-12-kuune garantii
-Vastab Euroopa standardile EN352

Tootekood: IT-72

Laos

Soovitud kogus:
juhtmevaba-kuulmiskaitse-3
juhtmevaba-kuulmiskaitse-2juhtmevaba-kuulmiskaitse-2-2juhtmevaba-kuulmiskaitse-4

Toote kirjeldus

Tunne ennast vabalt! 

Uued juhtmevabad kuulmiskaitsed ISOtunes FREE 2.0 annavad sulle selleks suurepärase võimaluse. Kuulmiskahjustus on paraku Euroopas üks levinumaid kutsehaiguseid. Kui sa töötad keskkonnas, kus müratase ületab pidevalt 80dB piiri, siis kanna kindlasti kuulmiskaitseid ja tee seda kogu mürakeskkonnas viibimise aja jooksul. 80dB tugevuse müra tekitab näiteks tiheda liiklusega tänav, keevitamine ja isegi uksekell. Seega ära alahinda võimalikku ohtu ja tee valik oma tervise heaks juba täna.

 

ISOtunes FREE 2.0 kuulmiskaitsed

 

Miks valida Isotunes FREE 2.0 kõrvaklapid?

Nendel juhtmeta kõrvasisestel Bluetooth-kõrvaklappidel on väga kvaliteetne aptX heli ja mürasummutuse tase 25 NRR / 31 SNR. Aku tööaeg on kuni 7 tundi, laadimiskarbiga lisaks veel kuni 14 tundi. Tolmu-, higi- ja veekindlus vastab standardile IP45. FREE klappidel on müra isoleeriv mikrofon, mis tagab hästi kuuldavad kõned ka kärarikastes kohtades.

ISOtunes FREE annab Sulle soovitud vabaduse ja vajaliku kaitse. Vastab Euroopa ohutusstandardile EN352, sisaldab sealhulgas ISOtunesi SafeMax™ tehnoloogiat koos 79 dB helitugevuse piiranguga. Kõik nimetatud tehnoloogiad on täpsemalt selgitatud allpool. 

ISOtunes FREE komplekti kuuluvad ISOtunes Short TRILOGY™ vahtkummist kõrvapadjad, kolm paari silikoonist kahekordse äärikuga kõrvapatju, USB-C kaabel ja kaasaskantav laadimiskarp.

ISOtunes FREE 2.0 kuulmiskaitsed

 

OLULINE — KÕRVAPATJADE KASUTUSJUHIS

TRILOGY™ kõrvapadjad on kaasas kõigi ISOtunesi kõrvaklappidega. Toote kätte saamisel proovi iga kõrvapadja suurust, et veenduda selle mugavuses ja sobivuses. Parima kuulmiskaitse tagamiseks järgi allolevaid juhiseid:

1. Kontrolli kõrvapatju enne iga kasutamist, et need poleks kahjustunud või deformeerunud. Terved kõrvapadjad on nõuetekohase kuulmiskaitse jaoks erakordselt olulised.

2. Veendu, et kõrvapadjad oleks kindlalt ISOtunesi toote külge kinnitatud.

3. Pane kõrvapadjad kõrva ja veendu, et need on paigaldatud, kohandatud ja hooldatud tootja juhiste kohaselt, mis on kirjas tootega kaasasolevas kasutusjuhendis.

 

LOE TÄPSEMALT ISOTUNES FREE OMADUSTE KOHTA SIIT:

    

BLUETOOTH® tehnoloogia 

ISOtunes® kasutab uusimat Bluetooth® tehnoloogiat, et saaksite kuulmiskaitse kasutamisest parima võimaliku kogemuse. Meie Bluetoothi kuulmiskaitsevahendid ühilduvad kergesti teie lemmikseadmetega ning seda olenemata teie elustiilist.

• Puutevaba helistamine

• DualConnect: ühendage mõlemad seadmed ühte seadmesse

• Häälkäsklus on aktiveeritud

• Toetab iOS-i akukestvuse näidikut

• Juhtmevaba leviala on üle 10 meetri

 

aptX

aptX on tõestatud tehnoloogia, mis pakib heli kokku ja lahti, kuna see läheb ühest lähteseadmest, nt telefon, vastuvõtuseadmesse, nt juhtmevaba kõlar, nii, et seda saab edastada Bluetoothiga ilma kvaliteeti halvendamata. See tehnoloogia tagab, et saate parima heli.

 

Müra vähendamise reiting (NRR) / signaali-müra suhe (SNR)

NRR on kuulmiskaitse nõrgendamise standard kogu Põhja-Ameerikas ja signaali-müra suhe (SNR) on ELi standard. Reitingu number tähistab summutamise määra ja see on detsibellides. Näiteks kui kuulmiskaitse seadmel on NRR väärtus 31, tähendab see seda, et see suudab vähendada mürataset 31 dB võrra. Mida kõrgem on reiting märgisel, seda tõhusam on seade müraga kokkupuute vähendamisel. 

 

Tõestatud vastupidavus – Vastupidavuse reiting

Teie töökeskkond võib muutuda mustaks ning teie kõrvaklapid peavad mustust tekitavatele teguritele vastu pidama. ISOtunes tooted on kujundatud nii, et need vastaksid kõige rangematele kasutusstandarditele teie töötoas, hoovis, töökohal ja mujal. IP tuleneb ingliskeelsest sõnapaarist Ingress Protection, mis tähistab Rahvusvahelise Elektrotehnika Komisjoni (IEC) poolt juurutatud standardit. Standardi eesmärk on pakkuda täpset infot seadmete vee- ja tolmukindluse kohta. IP-koodi esimene number märgib seadme tolmu- ja mustuskindlust (reiting 0–6). IP-koodi teine number tähistab seadme veekindlust (reiting 0-8). Reiting X tähendab, et seadet pole selles kategoorias testitud. ISOtunes FREE vastupidavuse reiting on IP45.

 

Müra isoleeriv mikrofon 

Vaigistage maailm… isegi rääkides 

Üks Bluetoothi kõrvaklappide parimaid eeliseid on see, et te saate kergesti telefonist helistada ja kõnesid vastu võtta, ilma käsi kasutamata. Kuid kas teie praegused Bluetoothi kõrvaklapid summutavad ümbrusest tulenevat müra, et luua teises otsas olevale kuulajale müravaba ja selge heli? ISOtunes® teeb seda. Meie sisseehitatud mikrofonid sisaldavad müra ja kaja summutamise tehnoloogiat, et blokeerida püsivat müra nagu niidukite, puhurite, ventilaatorite, traktorite, mootorite, masinate jms müra, et te saaksite produktiivsust suurendada, vastates kõnedele mürarikkas keskkonnas. See aitab mõlemas otsas olevatel kuulajatel kuulda üksteise häält, MITTE neid ümbritsevat keskkonda.

 

SAFEMAX tehnoloogia 

ISOtunes® on pühendunud teie kuulmise kaitsmisele ja säilitamisele 

Enam kui 25 miljonit ameeriklast kogevad mürast tingitud kuulmislangust ning ka eurooplaste seas on kuulmiskahjustus üks enamlevinud kutsehaiguseid. Paljud nendest on liigse müraga kokku puutunud tööl või vaba aja tegevustel. Meie eesmärgiks on seda arvu mitte suurendada, seega võtsime kasutusele meetmed tagamaks, et seda ei juhtu. ISOtunes® SafeMax™-i tehnoloogia tagab, et meie tooted ei kahjusta teie kuulmist, isegi kui helitugevus on põhjas kogu akukestvuse ajal. Sellepärast piiravad meie kõrvaklapid helitugevust 79 detsibellini (EN 352 toodete puhul), olles seega kooskõlas OSHA ja NIOSHi standarditega. ISOtunes® on pühendunud isiklikule ohutusele. Anname oma panuse, et meie kõrvaklapid kaitseksid teie kõrvu tugeva välismüra eest ning et teie kuulmine säiliks veel aastaid.

 

Tutvu ka teiste ISOtunes kuulmiskaitsetega:  

ISOtunes XTRA 2.0 EN352

ISOtunes LINK AWARE EN352

ISOtunes PRO AWARE EN352

ISOtunes SPORT DEFY SLIM BASIC

ISOtunes SPORT ADVANCE 

 

TOOTEVÕRDLUS

Lisainfo

Brand

Omadus

,

Tootetüüp

Kategooria