ISOtunes SPORT – kaitse mida vajad

ISOtunes on loonud spetsiaalse SPORT sarja jahimeeste ja laskurite jaoks. Relvalaskude tekitatud müratase ulatub enamasti 150-170 detsibellini. Võrdluseks, mootorsae müratase on umbes 110 dB ja korralik rokk-kontsert tekitab lausa 140 dB tugevuse müra. Kuna lask tekitab väga tugeva äkkmüra kõrva lähedal, siis on mõistetav, miks spetsiaalse kuulmiskaitse kasutamine sellises olukorras on ülimalt oluline.

 

DEFY SLIM BASIC ADVANCE
MÜRASUMMUTUSE TASE 27 SNR 26 NRR
SAFE MAX TEHNOLOOGIA 85 db 85 db
BLUETOOTH ei jah
MÜRA ISOLEERIV MIKROFON ei jah
AKU/PATAREIDE TÖÖAEG 300h 10h
KASUTATAV PATAREIDEGA jah ei
IP STANDARD IPX4 IP67
AKTIIVKLAPID Taktikaline helikontroll Taktikaline helikontroll

 

Image of ISOtunes Sport ADVANCE
 ADVANCE
138,00 €
VAATA SIIT

Miks valida ISOtunes Sport ADVANCE kuulmiskaitsed?

Sport ADVANCE aitab Sinul ümbritseva keskkonnaga kursis olla. ADVANCE kuulmiskaitse kõrvaklapid pakuvad loomulikku kõlavat suhtlust, kaitstes Sind samal ajal valju müra eest. Erinevalt paljudest teistest kõrvaklappidest sobivad ka kiivriga kandmiseks. Tactical Sound Control™ tehnoloogia parandab Sinu kuulmist 8 korda ning rakendab samal ajal tugeva äkkmüra vastase kaitse vähem kui 2 millisekundi jooksul. SafeMax™ tehnoloogia piirab helitugevust kuni 85 dB, nii et kuulmine on kogu päeva kaitstud.

Lisaks sellele on kuulmiskaitsel koodeki toega kvaliteetne aptX™ heli ja müra isoleeriv mikrofon arusaadava suhtluse tagamiseks kärarikastes kohtades. Testitud mürasummutus 26 NRR (33 SNR), vastab ANSI s3.19-1974 nõuetele.

Kõrvaklappidel on mugav juhtpaneel, kust klappe siss-välja lülitada ning paneelilt saab muuta nii tavalist helitugevust kui ka taktikalise helikontrolli tugevust.

Mahukas laetav aku tagab kuni 10-tunnise ühenduse mis tahes seadmega. Automaatne väljalülitamine toimub 2 tunni pärast, et Bluetooth-ühenduse puudumise korral akut säästa. Bluetooth 5.0 ühendab ja topeltühendab seadmeid kuni 9+ meetri raadiuses.

Tolmu-, vee- ja higikindlus vastab standardile IP67.

Isotunes Sport ADVANCE on varustatud 4 paari vahetatavate TRILOGY™ kõrvapatjadega, ühe paari kolmekordse äärikuga kõrvatroppidega, micro USB laadimiskaabliga ning hoiukarbiga, et ükski vajalik osa kaduma ei läheks.

 

Image of ISOtunesSPORT Defy Slim Basic
 DEFY SLIM BASIC
72,00 €
VAATA SIIT

Miks valida ISOtunes Sport DEFY SLIM BASIC kuulmiskaitsed?

Lihtsa ja üliõhukese disainiga ISOtunes Sport DEFY Slim Basic pakub suurepärast kaitset. Tactical Sound Control™ võimaldab kuulata ja reguleerida ümbritseva heli tugevust ning kaitseb samal ajal kahjuliku püssilaskude tekitatud müra eest. Mürasummutustase on 27 SNR. ISOtunesi SafeMax™ tehnoloogia piirab helitugevust kuni 85 dB, nii et kuulmine on kogu päeva kaitstud. Higi-, vee- ja tolmukindlus vastab standardile IPX4. Aku kasutusiga 2 AAA patareiga kuni 300 tundi.

Tänu ülimalt õhukesele diainile kaaluvad kõrvaklapid vaid 289 g ehk 120 g vähem kui teised levinud kõrvaklapid. Tegemist on elektrooniliste kõrvaklappidega, mis pakuvad häireteta ja tõhusat kaitset.

ISOtunes Sport DEFY Slim Basic on varustatud kahe AAA patarei ja abikaabliga.

 

Tactical Sound Control™

Patenteeritud tehnoloogia, mis võimendab soovitud helisid nende loomulikust helitugevusest kuni 8 korda ja rakendab samal ajal kahjuliku püssilaskudest tekkiva müra vastase kaitse vähem kui 2 millisekundi jooksul. Laskurid soovivad üldiselt olla kursis ümbruses toimuvaga ning taktikalise helikontrolli funktsionaalsusega kuulmiskaitsed võimaldavad saavutada just seda – olukorrateadlikkus ja kuulmise kaitse samal ajal.

 

Müra vähendamise reiting (NRR) / signaali-müra suhe (SNR)

NRR on kuulmiskaitse nõrgendamise standard kogu Põhja-Ameerikas ja signaali-müra suhe (SNR) on ELi standard. Reitingu number tähistab summutamise määra ja see on detsibellides. Näiteks kui kuulmiskaitse seadmel on NRR väärtus 31, tähendab see seda, et see suudab vähendada mürataset 31 dB võrra. Mida kõrgem on reiting märgisel, seda tõhusam on seade müraga kokkupuute vähendamisel.

 

Tõestatud vastupidavus – Vastupidavuse reiting

Teie töökeskkond võib muutuda mustaks ning teie kõrvaklapid peavad mustust tekitavatele teguritele vastu pidama. ISOtunes tooted on kujundatud nii, et need vastaksid kõige rangematele kasutusstandarditele teie töötoas, hoovis, töökohal ja mujal. IP tuleneb ingliskeelsest sõnapaarist Ingress Protection, mis tähistab Rahvusvahelise Elektrotehnika Komisjoni (IEC) poolt juurutatud standardit. Standardi eesmärk on pakkuda täpset infot seadmete vee- ja tolmukindluse kohta. IP-koodi esimene number märgib seadme tolmu- ja mustuskindlust (reiting 0–6). IP-koodi teine number tähistab seadme veekindlust (reiting 0-8). Reiting X tähendab, et seadet pole selles kategoorias testitud. ISOtunes SPORT DEFY Slim Basic vastupidavuse reiting on IPX4.

 

SAFEMAX tehnoloogia

ISOtunes® on pühendunud teie kuulmise kaitsmisele ja säilitamisele

Enam kui 25 miljonit ameeriklast kogevad mürast tingitud kuulmislangust ning ka eurooplaste seas on kuulmiskahjustus üks enamlevinud kutsehaiguseid. Paljud nendest on liigse müraga kokku puutunud tööl või vaba aja tegevustel. Meie eesmärgiks on seda arvu mitte suurendada, seega võtsime kasutusele meetmed tagamaks, et seda ei juhtu. ISOtunes® SafeMax™-i tehnoloogia tagab, et meie tooted ei kahjusta teie kuulmist, isegi kui helitugevus on põhjas kogu akukestvuse ajal. Sellepärast piiravad meie kõrvaklapid helitugevust 79 detsibellini (EN 352 toodete puhul), olles seega kooskõlas OSHA ja NIOSHi standarditega. ISOtunes® on pühendunud isiklikule ohutusele. Anname oma panuse, et meie kõrvaklapid kaitseksid teie kõrvu tugeva välismüra eest ning et teie kuulmine säiliks veel aastaid.