Püksid kummi ja taskutega Essential

19.00  (sisaldab käibemaksu)

-Materjal: 65% polüester, 35% puuvill
-Sirge lõige
-Pestavad kuni 95 °C
-Reguleeritav kummiga värvel

Tootekood: HM 14
Puhasta
Soovitud kogus:

Toote kirjeldus

Mugavad unisex tööpüksid. Pükstel on elastne paelaga reguleeritav vöökoht. Püksisäär on sirge lõikega ja pükstel on esiküljel kaks taskut ning taga üks tasku. Sobivad kasutamiseks meditsiinitöötajale, hooldajale, kosmeetikule jne. Meditsiinipüksid on kergesti hooldatavad ja värvikindlad. Pestavad kuni 95 °C.

Materjal: 65% polüester, 35% puuvill tihedusega 150 g/m². Tootes kasutatud polüester on valmistatud taaskasutatud plastist.

Mõõdutabelit vaata SIIT.

Toote värvivalik:

Värvid, mida ei saa meie e-poest tellida, on tellitavad, kui võtate meiega eraldi ühendust info@corpowear.ee.

Meditsiinisärgid leiad:

MEESTE

NAISTE

Jätkusuutlikkuse vastavusstandardid:

Ülemaailmne ringlusessevõetud standard (GRS)

Sellel tootel on GRS-sertifikaat. See sisaldab 65% GRS-i taaskasutatud polüestrit ning on toodetud keskkonna- ja sotsiaalselt vastutustundlikul viisil. (Sertifitseeritud kontrolliliidu poolt, CU 1091876).

Roheline nupp

See toode on sertifitseeritud vastavalt rohelise nupu sertifikaadi märgisele. See tähendab: kõrged sotsiaalsed ja ökoloogilised standardid. Kokku tuleb täita 46 ranget sotsiaalset keskkonnastandardit. Kontrolli teostavad sõltumatud audiitorid ja auditeerib riik. (Sertifitseeritud kontrolliliidu poolt, CU 1091876).

OEKO-TEX® STANDARD 100

Seda toodet on testitud kahjulike ainete suhtes ja see on sertifitseeritud vastavalt OEKO-TEX® STANDARD 100. (Hohensteini sertifikaat, S22-3027).

Brändist lähemalt
Karlowsky on üle 130 aasta tegutsenud Saksa pereettevõtte. Nende eesmärk on pakkuda innovaatilisi ja kvaliteetseid tööriideid HoReCa, meditsiini ja tervishoiu valdkonnale. Karlowsky puhul on kindel, et leiad endale ägedad ja stiilsed töörõivad! Täielikku tootekataloogi vaata SIIT.

Lisainfo

Kaal -0.008 kg
Mõõtmed 400 × 270 × 20 cm
Suurus

, , , , , , ,

Värv

, , , ,

Kategooria

Tootetüüp

Omadus

Country

Valdkond

Brand