Kokajakk Green-Generation

43.40  (sisaldab käibemaksu)

-Trukkidega kinnis
-Lukuga taskud
-Kergelt kitsenev lõige
-65% polüester, 35% puuvill
-Taaskasutatud plastist polüester
-Pestav kuni 60 kraadiga

Tootekood: JM 35
Puhasta
Soovitud kogus:

Toote kirjeldus

Ülimalt stiilne ja kvaliteetne kokajakk meestele. Lihtsa trukkidega kinnitusega ja lukuga taskutega. Kokajakk on moodsa, kergelt kitseneva lõikega. 

Materjal: esine 65% polüester, 35% puuvill. Toimne kude. Kanga kaal 150 g/m². Selg 100% polüester, hingav ja niiskust reguleeriv jersey materjal. Kanga kaal 170 g/m².

Tootes kasutatud polüester on valmistatud taaskasutatud plastist. 

Hooldusjuhised: pestav kuni 60 kraadiga.

 

Samasuguses stiilis on valikus ka lühikeste varrukate ja lukuga kokajakk JM 36.

 

Jätkusuutlikkuse vastavusstandardid:

Ülemaailmne ringlusesse võtmise standard (GRS)

Sellel tootel on GRS-sertifikaat. See sisaldab 65% GRS-i taaskasutatud polüestrit ning on toodetud keskkonna- ja sotsiaalselt vastutustundlikul viisil. (Sertifitseeritud kontrolliliidu poolt, CU 1091876).

Roheline nupp

See toode on sertifitseeritud vastavalt rohelise nupu sertifikaadi märgisele. See tähendab: kõrged sotsiaalsed ja ökoloogilised standardid. Kokku tuleb täita 46 ranget sotsiaalset keskkonnastandardit. Kontrolli teostavad sõltumatud audiitorid ja auditeerib riik. (Sertifitseeritud kontrolliliidu poolt, CU 1091876).

OEKO-TEX® STANDARD 100

Seda toodet on testitud kahjulike ainete suhtes ja see on sertifitseeritud vastavalt OEKO-TEX® STANDARD 100. (Hohensteini sertifikaat, S22-3027).

 

Brändist lähemalt
Karlowsky on üle 130 aasta tegutsenud Saksa pereettevõtte. Nende eesmärk on pakkuda innovaatilisi ja kvaliteetseid tööriideid HoReCa, meditsiini ja tervishoiu valdkonnale. Karlowsky puhul on kindel, et leiad endale ägedad ja stiilsed töörõivad! Täielikku tootekataloogi vaata SIIT.

Lisainfo

Kaal -
Mõõtmed 400 × 270 × 20 cm
Värv

,

Suurus

, , , , , ,

Valdkond

Kategooria

Country