Jalgade antiseptik Chemisept FG 5000ml

47.00  (sisaldab käibemaksu)

-Sobib kasutamiseks tervishoiuasutustes
-Põhineb etanoolil
-Piparmündilõhnaline
-Jalgade ja jalanõude desinfitseerimiseks

Tootekood: CHEMISEPT-FG-5000ML

Saadaval tellimisel

Soovitud kogus:

Toote kirjeldus

CHEMISEPT FG on piparmündilõhnaline vahend jalgade antiseptikaks. Toode on laia fungitsiidse ja bakteritsiidse toimega, hävitab Gram-negatiivseid ja Gram-positiivseid baktereid ning viiruseid.
Väga efektiivne dermatofüütide, pärm- ja hallitusseente suhtes. Tootes on kasutatud puhast ja vähelenduvat etüülalkoholi, mis pihustades ei põhjusta hingamisteede ärritust.
Sobib alkoholi taluvate jalanõude kiireks desinfektsiooniks. Vähendab jalgade higistamist ning sellest tuleneva ebameeldiva lõhna tekkimist. Likvideerib naha ja küünte seenhaiguste jaoks sobiva keskkonna. Nahakaitsekomponentide sisalduse tõttu aitab taastada naha kaitsefunktsioone. Küünte seenhaiguse korral medikamentoosse ravi ajal ning 6 kuud peale seda soovitatakse töödelda õhtuti jalgu ja jalanõusid CHEMISEPT FG-ga, piserdades lahust jalgadele ja jalanõudesse ning lastes kuivada.

KASUTAMINE:
•Pihustada kuivadele jalgadele ja lasta kuivada. Toimeaeg 30 sekundit.
•Jalanõude desinfitseerimine. Kontrollida, kas jalanõud on alkoholikindlad, seejärel pihustada
jalanõudesse, jälgida, et kõik jalanõude sisepinnad oleksid kaetud, lasta kuivada. Soovitav läbi viia
õhtuti. Samuti on soovitav desinfitseerida sokke. Jalanõusid ja sokke võib töödelda ka 0,3% Chemipharm Des New lahusega (täpsem info tootejuhendil).

CHEMISEPT FG sobib kasutamiseks tervishoiasutuses.
KOOSTIS: 100g toodet sisaldab: etanool 62g ( toimeaine), kvaternaarsed ammooniumühendid 0,25g (toimeaine), glütseriin, lõhnaaine.
Biotsiidi registreerimistunnistus Nr 0039/05
Toode vastab EN 1275, EN 13727 nõuetele.