Desifintseerivad lapid pindadele alkoholivabad Sterisept 120tk

8.90  (sisaldab käibemaksu)

-Aldehüüdivabad puhastuslapid
-Pindade puhastuseks ja desinfitseerimiseks
-Ei vaja maha pesemist
-Sobilik meditsiiniseadmetele
-Sobib kõikidele veepesu ja alkoholi mittetaluvatele pindadele

Tootekood: STERISEPTWIPES120

Laos

Soovitud kogus:

Toote kirjeldus

ALDEHÜÜDIVABAD MEDITSIINISEADMETE PINDADE PESEMIS- JA DESINFEKTSIOONIRÄTIKUD

STERISEPT WIPES on fenooli-, aldehüüdi- ja fosfaadivabad 4%-lise STERISEPT FORTE lahusega immutatud sünteetilisest materjalist rätikud meditsiiniseadmete pindade pesemiseks ja desinfitseerimiseks.

STERISEPT WIPES toimib gramnegatiivsetesse ja grampositiivsetesse bakteritesse, tuberkuloositekitajasse, seentesse ja viirustesse (sh HBV, HIV, rota- ja adenoviirusesse). Pindaktiivsete ainete sisalduse tõttu on tootel head puhastavad omadused. Toode on materjalisõbralik ning sobib kõikide veepesu ja alkoholi mittetaluvate meditsiiniseadmete pindade desinfitseerivaks puhastamiseks. Ei vaja mahapesemist. Ei jäta pinnale ebemeid ega muuda pindade visuaalset väljanägemist. Võib kasutada ka toiduga kokkupuutuvate pindade desinfitseerivaks puhastamiseks.

KASUTAMINE : Avada kaane otsas olev klapp ja tõmmata sealt välja rätik kuni perforeeritud kohani. Rätiku lahtirebimiseks võib kaant teise käega toetada. Peale rätiku lahtitõmbamist sulgeda koheselt klapp, vältimaks rätikute kuivamist. Desinfitseeritavad pinnad pühkida rätikuga nii, et kogu pind oleks ühtlaselt niisutatud. Toimeaeg minimaalselt 60 sekundit või vastavalt efektiivsusele erinevate mikroobide suhtes. 
KOOSTIS: 100g toodet sisaldab: kvaternaarsed ammooniumühendid 1,6g (toimeaine), dodetsüüldiamiin 0,8g (toimeaine), lahustid, mitteionogeensed tensiidid, korrosiooni inhibiitor, kompleksimoodustaja, säilitusained.

ETTEVAATUSABINÕUD: Vältida sattumist keskkonda. Sisu/mahuti kõrvaldada vastavalt ohtlike jäätmete või vastavate pakendite või pakendijäätmete eeskirjadele.

SÄILIVUS: Säilivus kinnises pakendis: 24kuud. Säilivus avatud pakendis: 6 kuud.

Registreeritud Terviseameti meditsiiniseadmete osakonnas. Omab CE märgistust vastavalt meditsiiniseadmete direktiivile.
 

Vaata ka